Casio A-500WEA-1EF. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Styl: sportowy
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Wodoszczelność: 3 ATM
  • Funkcje: stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność

Zegarek męski A500WEA-1EF producenta Casio to znakomite połączenie funkcjonalności a także interesującego designu. Model ten jest z serii Casio Collection. Koperta o grubości 10 mm - w profilu prostokątnym. Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo.

Jest ona globalnym koncernem oferującym nowoczesne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i zastosowanie innowacyjnych technologii przystępne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio buduje nowoczesne zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Zegarek A500WEA-1EF posiada kwarcowy mechanizm zasilany konwencjonalną baterią. Wytrzymała bransoleta wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką jakość i wytrzymałość.

Koperta pozostała wyprodukowana ze stali rdzoodpornej gwarantującej wysoką jakość i solidność w tym odporność na korozję, a także działanie czynników atmosferycznych. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi.

Utwardzane szkiełko mineralne daje produktywną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyróznionej porze. Podświetlanie tarczy zapewnia korzystną widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach.

Wodoszczelność na poziomie WR 30 zagwarantuje poprawne działanie podczas niewielkich zamoczeń np. Podczas mycia rąk. Ma funkcję czasu światowego poprzez co demonstruje czas w różnych strefach czasowych na podstawie danych z największych miast na świecie.

innowacyjny i najczęściej sportowy zegarek genialnie pasuje do Twojego sportowego stylu. Nabywając ten zegarek dostaniesz stylowe, oryginalne pudełko producenta, które znakomicie nada się na prezent. Zegarek objęty jest gwarancją producenta realizowaną poprzez oficjalne punkty serwisowe poprzez dwa lata.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Zegarki męskie