Vostok NH35A-320O516. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 2151,00 PLN

  • Producent: Vostok
  • Kategoria: Zegarki męskie
ZEGAREK NH35A/320O516 Vostok Europe Almaz NH35A-320O516 to fantastyczny męski zegarek pasujący do swetra i do koszuli w casualowym stylu, działający na samoczynnym mechanizmie - krągła kopertę z brązu, do tego brązowy skórzany pasek przeszywany brązową nicią, zakończony konwencjonalną klamrą. Tarcza jest oliwkowa. Oznaczenia na tarczy są czytelne i proste, w formie indeksów. W górnej części tarczy umieszczono logo marki, a w dolnej oznaczenie kolekcji.
ZEGAREK NH35A/320O516 Vostok Europe Almaz NH35A-320O516 to wyjątkowy model z kopertą z brązu, który powstał na bazie bestsellerowej kolekcji Vostok Europe Almaz, która zainspirowana pozostała radziecką wojskową stacją orbitralną skonstruowaną w latach 60-tych w celach zwiadowczych. Nazwa kolekcji Almaz pochodzi od pierwszego na świecie bojowego statku kosmicznego. Ta tajna wojskowa stacja orbitalna była stanowiskiem obserwacyjnym, zaopatrzonym w najbardziej zaawansowany sprzęt ówczesnych czasów.
W kopercie zegarka, stworzonej z brązu, o średnicy 47 mm i grubości 16 mm, zamknięto japoński, samoczynny mechanizm SII NH35A Automatic. Koronka, do ustawiania datownika i godziny, jest zakręcana, zapewniając wysoką szczelność. Użyto także lepsze mineralne hartowane szkiełko rodzaju K1. Model posiada datownik na godzinie 6. Zegarek posiada wodoszczelność 20 ATM, dzięki trafnej konstrukcji tylnego dekla, który zapewnia zachowanie maksymalnej wodoszczelności w arcytrudnych warunkach. Wieczko jest oszklone ukazując mechanizm zegarka.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Zegarki męskie